BMW na autosalonu v Ženevě: prim bude hrát řada 7 a elektřina

Autor: Tisková zpráva - 15. 2. 2016


Světová premiéra: Nové BMW M760Li xDrive zvedá jakožto vlajková loď úspěšně uvedeného BMW řady 7 laťku v segmentu výkonných luxusních sedanů. Vůbec první motor V12 TwinPower Turbo z dílny M Performance generuje výkon 441 kW/600 koní a z 0 na 100 km/h sprintuje za 3,9 s (kombinovaná spotřeba: 12,6 l/100 km; kombinované emise CO2: 294 g/km).

Nové označení modelů iPerformance, které od července 2016 ponesou všechny plug-in hybridní vozy BMW, se stane viditelným ukazatelem přenosu technologie BMW i do modelů mateřské značky BMW. Označení iPerformance se poprvé objeví na plug-in hybridní verzi BMW řady 7 (BMW 740e iPerformance). Modely iPerformance budou těžit z přenosu technologií v podobě elektromotorů, akumulátorů a výkonové elektroniky. Zákazníci plugin hybridních modelů mohou využívat nabídky produktů a služeb od BMW i 360° ELECTRIC, včetně dobíjecí stanice BMW i Wallbox.

Uvedení nového příslušenství BMW M Performance pro BMW M2. Široká nabídka komponentů pro kompaktní vysokovýkonné sportovní coupé, zvyšujících jeho dynamiku a poskytujících možnosti individualizace.

BMW i představuje speciální model BMW i8 Protonic Red Edition a zdůrazňuje jeho úspěch na různých frontách. BMW i prodalo nejvíce elektřinou poháněných vozů ze všech prémiových výrobců na světě a nabízí celosvětově jediné auto s certifikovanou uhlíkovou stopou – jedná se o BMW i3.

BMW ConnectedDrive představuje inteligentní informační funkci parkování na ulici On-Street Parking Information, která řidiči pomáhá mnohem rychleji najít volné parkovací místo na ulicích měst.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru