Maskáčové vzory byly původně vyvinuty armádou a pro armádu. V terénu díky nim armáda ukrývala vojáky, auta, zbraně, ale i celé budovy. Jenomže od doby, kdy tomu tak bylo uplynulo mnoho vody a dnes je maskáčový vzor na vrcholu módní oblíbenosti. Maskáče dnes nosí mladé dívky i do školy a už jsme viděli i maskáčové kryty na mobil. Jen už není hlavní barvou tohoto vzoru zelená, ale klidně i růžová nebo svítivě žlutá.

Právě poslední jmenovaná barva hraje hlavní roli v polepu BMW M4 Coupé. Žlutou doplňují černá a tmavě šedá, přičemž všechny barvy jsou na světle šedém podkladu. No, jakkoliv je BMW M4 i samo o sobě k nepřehlédnutí, v tak výrazném polepu si ho všimne snad i slepec. Otázkou je, jestli je to dobře. To už ale asi záleží na řidiči. 😊

K tomu všemu majitel tohoto auta doplnil také odpovídající kola. V tomto případě vsadil na ta od firmy Strasse Wheels a to vpředu o rozměru 9×20 palců a vzadu 10,5×20 palců. Límečky kol jsou vyleštěné a paprsky jsou nalakovány do černé lesklé barvy. Výrobce je ale nabízí i v jiných rozměrech a také v jiném barevném provedení. Nicméně vzhledem k tomu, jak výrazná je karoserie auta, je dobře, že majitel vsadil na decentnější provedení kol. Výsledek je podle nás hodně vydařený, co myslíte?