Většina normálních smrtelníků považuje BMW M4 za jeden z nejlepších mnichovských počinů poslední doby. I Jeremy Clarkson se o M4 vyjádřil ve smyslu, že je fantastické. I tak se ale právě tahle ostrá hračka stává častým terčem různých tuningových projektů. Ne všechny jsou povedené, ale ten, který vám dnes představíme, řadíme mezi ty nejzajímavější poslední doby.

Projekt se jmenuje Anrchy 5 a sériových 431 koní výkonu a 550 Nm točivého momentu mu bylo k smíchu. Proto jeho tvůrce přeplňovaný třílitrový řadový šestiválec vyladil na neskutečných 800 koní. Dosáhl toho díky přepracování sání, montáže titanového výfuku od společnosti Akrapovič, úpravě vstřikování paliva, montáží nových turbodmychadel a samozřejmě díky úpravě map řídící jednotky.

K tomu samozřejmě náležitě upravili i design auta. I když i ten je už z výroby vskutku vydařený. Anrchy 5 ale dostalo nový polep karoserie, bodykit od LB Performance a 20palcová kola Strasse Forged Wheels. Ta obouvají pneumatiky Nitto NT01 v rozměru 315/30 R20. Úpravce přidal také stavitelné tlumiče od Bilstein a logicky také výkonnější brzdový systém.