BMW M3 se sice nabízelo ve třech možných karosářských variantách, které zahrnovaly sedan, kupé a kabriolet, ale jako kombi nikdy nevzniklo. A s největší pravděpodobností ani nikdy nevznikne. Přesto jich po světě pár jezdí, třeba i v exkluzivní verzi CS.

Jedno z takových aut vzniklo v Nizozemí a na svědomí ho má Sander Koelemij. To je zakladatel a majitel společnosti Fullcartuning, která se zabývá úpravami automobilů. To, co provedl s obyčejným BMW řady 3 Touring si rozhodně zaslouží naše uznání. Je to kombinace čisté rychlosti a zábavy s praktičností.

Pohled na auto prozradí, že nejde o jen tak obyčejnou stavbu, ale naopak o velmi precizní přestavbu. Základem se stal úplně obyčejný kombík z roku 2013 s nefunkčním motorem, do kterého putovaly všechny díly náprav a motor z havarovaného BMW M3 CS. Auto vypadá tak, jako originál uvnitř, kam putoval kompletní interiér se sedadly, tak i zvenku, kde jsou široké blatníky, nárazníky, ale i čtveřice koncovek výfuku.

Jedinou věcí, která s originálním BMW M3 CS nesouhlasí, jsou kola. Na auto totiž putovaly disky Z-Performance ZP.Forged 9 v barvě Brushed Bronze.Jiný je i podvozek, protože má sice sériové pružiny, ale dostal nové tlumiče KW.