Blbý a blbější na ruské silnici aneb nehoda taženého vozu za trolejbusem – video

Autor: Anina Russová -   3. 3. 2014


My jsme si vážně mysleli, že to nejbizarnější a nejšílenější z ruských silnic už jsme viděli, ale stále se přesvědčujeme, že ani náhodou. Místní lidé a jejich chování stále ještě umí překvapit…

V prvé řadě přiznávám, že vážně nechápu, co dotyčný na videu vlastně dělá. Tak trochu to vypadá, že mu auto nejde nastartovat a místo toho, aby řešil odtahovku nebo třeba jen kabely a nějakého dobrovolníka, nenapadne ho nic lepšího, než auto zapřáhnout za trolejbus.

Nápad měl mít nejspíš za následek klasické a účinné roztažení vozu a roztočení motoru tak, aby naskočil. No jo, jenže nápad zapřáhnout auto za místní trolejbus, jehož řidič o tom nemá ani ponětí, prostě nebyl úplně dobrý. Ten trouba navíc do auta ani nestačil nasednout a jeho kolega zase pro jistotu vystoupil. No, a stalo se, co se stát muselo. Trolejbus se rozjel a auto vyletělo za ním, ale protože ho nikdo neřídil, nabouralo do nejbližšího stojícího vozu a ten zase do vozu před ním. Aby toho nebylo málo, v obou nabouraných vozech seděli lidé a kolem zrovna jela policejní hlídka. Blbost toho člověka nechápu a vážně by mě zajímalo, jaký k tomu měl důvod. Ještě že auto zapřáhl lanem, které se při nabourání přetrhlo. Být to na něčem pevnějším, mohlo to dopadnout hůř.

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *