Běžný den v Rusku: dvě auta, rány pěstí a zbraň – video

Autor: Anina Russová - 14. 6. 2014


Taky tak často nadáváte na situaci na našich silnicích? Že lidé nepoužívají zrcátka, blinkry, a že něco jako slušnost a ohleduplnost už neexistuje? Tak pokud vás z tohohle nevyléčila ani některá videa z ruských silnic, která jsme vám už párkrát ukazovali, pak by tohle přiložené už mohlo…

Pointou celého videa je řidič, který v v levém pruhu předjíždí kolonu pomaleji jedoucích vozidel. Víme jen to, co je na kameře, ten výčet kusých informací musíme věřit dotyčnému, ale prý se mu na zadek pověsilo další auto. Nechápal sice proč, ale jel si dál to své. Když dojel ke značce snižující rychlost a upozorňující na přechod pro chodce, zpomalil.

To se ale samozřejmě nelíbilo řidiči, který se mu přilepil na zadní nárazník. Nejdřív auto objel a zablokoval, ale nečekejte teď žádné chlapácké vyhrožování a bouchání do střechy auta nebo kopání do dveří. Nejen, že řidič s kamerou v autě dostal pár pěkných a rychlých ran pěstí, ale stále to asi nebylo dost. Jeho sok vytáhl zbraň a začal s ní dost zuřivě máchat.

Nevím, jak byste se zachovali vy, ale já přiznávám, že nějak podobně jako napadený řidič. Ze strachu o sebe a manželku na sedačce spolujezdce se prostě rozjel a urazil druhému vozu dveře. Jediným rozdílem oproti tomu, co bych udělala já je, že se pak zastavil a dle svých slov čekal na policii, která vše vyřešila.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek