Je tomu takřka přesně rok, kdy Bentley poprvé nastínilo možnou podobu svého nového chystaného SUV. Od té doby pustila do světa jen a pouze jedno další video, které poodhaluje zase jinou část auta. Jsou tajemní tak, že to začíná být trochu směšné. Ale zjevně marketingové oddělení tahle hra baví, takže s ní pokračují dál. Je to jen pár hodin, kdy automobilka pustila do světa další, v pořadí již třetí video, které ale zatím řekne asi nejvíc.

V prvé řadě je to interiér, který si v pár záběrech můžeme docela hezky prohlédnout. Tedy alespoň tu část, kde pracuje řidič. Vidíme tak výrazné prošívání, kůží potaženou palubní desku i elegantní volant. Není pochyb, že Bentley si na luxus potrpí a ať se podíváte do kteréhokoliv modelu, vždy na vás dýchne enormní dávka elegance a klasického zpracování.

Co nás ale trochu zarazilo, jsou záběry na exteriér auta. Je jasné, že i pro toto video byla karoserie trochu zamaskována, ale i tak je to zvláštní pohled. Tvary karoserie nám připomínají první generaci BMW X5 a my jen doufáme, že je to celé vážně jen reklama. Když už si u Bentley vymysleli projekt Bentayga, měla by to bt zatraceně dobře odvedená práce. Ale stejně tohle SUV moc nechápeme a doufáme, že bude dobré k tomu samému jako je u Porsche Cayenne a Macan, tedy k tomu aby jeho prodeje pomáhaly vydělávat peníze a vyvíjet ta super exkluzivní a rychlá auta. 🙂