kocarek-bentley

Podle statistik to vypadá, že koronavirové restrikce a nutnost být neustále doma vedou z jedné strany ke zvýšení depresí mezi lidmi, ale z druhé ke zvýšení porodnosti. Dětí je jako smetí a tak se není co divit, že na to značka Bentley bleskově zareagovala a představila zbrusu nový model kočárku. Jde vlastně o nejlevnější způsob, jak se zařadit mezi majitele této luxusní a standardně velmi drahé značky. 🙂

Označení modelu zní Bentley Trike a podle automobilky jde o elegantní, ale přesto vysoce funkční kočárek s neotřelým designem. Jediné, co já osobně mohu posoudit, je design. A ten je dle mého opravdu hodně zajímavý, protože kočárek je spíše tříkolkou se stříškou a rukojetí.

Přečtěte si také:  Tohle je stylový kočárek, který oceníte i vy! Je od Mercedesu

Jakkoliv to vypadá spíše jako povoz pro starší děti, kočárek je uzpůsoben pro převoz i těch úplně nejmenších. Jen je potřeba pomocí nenápadného tlačítka místo pro dítě přestavět do polohy, ve které bude během cesty ležet. Větší děti pak ocení možnost odinstalace stříšky i rukojeti pro rodiče, čímž se z původně kočárku stane roztomilá tříkolka.

I u tohoto kočárku Bentley myslelo na bezpečnost a tak jsou všechny jeho verze, celkem jich může být šest (od kočárku pro nejmenší až po tříkolku pro větší), vybaveny několika bezpečnostními prvky. Nechybí kvalitní brzdy, bezpečnostní pásy nebo speciální systém otočného sedadla nebo lehátka.

Přečtěte si také:  Volkswagen představil kočárek ve stylu GTI

Na to, jak je kočárek propracovaný, na to, že jej má na svědomí luxusní značka a jde vlastně o šest věcí v jednom, není vůbec drahý. V přepočtu vyjde na asi 11 000 Kč, přičemž eshop najdete zde.