Breitling Premier B01 Chronograph 42 Bentley British Rac­ing Green

Bentley obnovilo partnerství s Breitling a rovnou představili extrémně luxusní hodinky

Autor: Anina Russová - 27. 10. 2018


Jako návrat do zlaté éry motorismu mají působit vskutku vydařené exkluzivní hodinky z dílny Breitling. Tato hodinářská společnost právě tímto takřka uměleckým dílem znovuobnovuje spolupráci se společností Bentley.

Hodinky, které byly představeny tento týden v Londýně, dostaly velmi dlouhý název Breitling Premier B01 Chronograph 42 Bentley British Rac­ing Green. A také velmi vysokou cenu. Pokud byste je chtěli vlastnit, připravte si 8500 dolarů, tedy necelých 200 tisíc korun. Švýcarská hodinářská společnost ale může velmi snadno doložit, že každá utracená koruna za tyto hodinky se vyplatí.

Jak už název napovídá, pásek a číselník je v zeleném provedení, ale konzervativnější zákazníci mohou sáhnout i po jednodušší stříbrné verzi. Mimochodem, hodinky mají být inspirovány palubní deskou vůbec prvního Bentley – modelem Blower. To světlo světa spatřilo už v roce 1929. To my, běžní smrtelníci, sice nevidíme, ale budeme jim věřit. 😊

Hodinky jsou samozřejmě voděodolné a velmi hezky působí plaketka Bentley na jejich straně. Oficiálně jde o nejdražší hodinky série Bentley.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru