Automobily, ženy a hodinky jsou tři mužské návyky, které dělají může šťastnými. Problém je, že všechny tři bývají velmi drahé, ale když budete mít dobrou ruku a trochu štěstí, zcela vás nezruinují. Kvalitní auto a dokonalou ženu vám dnes neukážeme, ale máme pro vás tip na velmi zajímavé hodinky.

Ty má na svědomí výrobce sportovního vozu Alpine A110. Ano, to je přesně to auto, které na jaře shořelo při Rallye Monte Carlo. A je to také to auto, na které ve Velké Británii zakázali reklamu. Ještě připomeneme, že tuto moderní reinkarnaci klasických francouzských sporťáků pohání čtyřválec o objemu 1,8 litru, jehož výkon je 252 koní a točivý moment 320 Nm. A takové auto prostě doplněk v podobě skvělých hodinek potřebuje.

Výrobce, švýcarská firma Tissot proto vyrobila sérii hodinek s názvem Alpine On Board, která je nabízena ve dvou designových provedení. Hodinky jsou vždy vybaveny černým číselníkem, který je doplněn buď modrými nebo oranžovými ručičkami. Vždy jsou ale vyrobeny z nerezové oceli a voděodolné až do hloubky 100 metrů.  

Nejzajímavější na nich ale je možnost odepnutí hodinek od pásku a jejich připnutí třeba na palubní desku Alpinu A110. Následně si můžete snadno změřit čas na kolo na některém z vámi oblíbených závodních okruhů. Praktické, ale přesto elegantní.

Výrobce zatím cenu hodinek neprozradil, ale jsme si jisti, že budou o mnoho levnější než hodinky, které vyrábí Breitling pro Bentley nebo Bell & Ross pro Porsche. Přesto ale vypadají velmi dobře!