Bentley nabízí stylovou dřevěnou garáž s heliportem a výtahem. Bavit nebude jen děti

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Bentley -  23. 6. 2020


Většina z nás už dávno hračkám pro děti odrostla, ale co si budeme povídat, všechna ta autíčka, autodráhy nebo třeba LEGO nás umí bavit i dnes. Proto vám chceme ukázat velmi povedenou hračku od Bentley, která sice nepatří mezi ty nejlevnější, ale rozhodně zaujme.

Protože jsme u prémiové automobilky, je celá garáž opravdu kvalitně zpracována. Základ tvoří dřevěná patra, která jsou propojena buď plastovými nájezdy a sjezdy nebo funkčním výtahem. Design mřížkování plastové přední strany celé hračky je ve stejném designu, jaký mají všechny showroomy značky.

Rolls-Royce ve světě i v České republice slaví. Rok 2019 byl rekordně úspěšný

Na úplném vrchu celé garáže je heliport, ale malí milovníci autíček budou moci využívat i tankovací stojan nebo ruční myčku. Vše vypadá opravdu hodně povedeně a i vcelku bytelně, takže by se nemělo stát, že části hračky po pár hodinách zuřivého přistávání případné helikoptéry upadnou. A jistě víte, že to je velmi důležité.

Svůj podíl na konečné konstrukci má i cena celého setu. Na britském eshopu značky Bentley si jej cení na 85 liber, tedy asi 2500 Kč. K tomu je ovšem třeba připočíst ještě asi čtyři libry za poštovné, dohromady vás tedy vyjde asi na 2650 Kč.

Štítky: , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *