Bentley na ženevském autosalonu 2017

Autor: Tisková zpráva - 8. 3. 2017


Automobilka Bentley letos na ženevském autosalonu předvádí jedinečnou šíři svých schopností – od luxusu v terénu až po extrémní výkony na silnici. Ve stánku značky v hale č. 1 je k vidění pět nových vzrušujících modelů Bentley, například Continental Supersports Coupe a Convertible, které se zde veřejnosti představují vůbec poprvé.

Díky maximální rychlosti 336 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,5 sekundy je nový Continental Supersports nejrychlejším a nejsilnějším luxusním čtyřsedadlovým vozem světa.

U stánku lze spatřit také jeho sourozence s plátěnou střechou, Continental Supersports Convertible, nejrychlejší čtyřsedadlový kabriolet na světě. Při otevřené střeše vytáhne Convertible sprint z 0 na 100 km/h za 3,9 sekundy a dosahuje maximální rychlosti 330 km/h.

Divize Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, předvádí na švýcarské výstavě dva zbrusu nové modely, které nastaví novou laťku luxusu v automobilovém průmyslu. Globální debut tu zažívá Bentayga Mulliner, nový vlajkový model Bentayga, který nastavuje nové limity luxusního interiéru.

U stánku Bentley v Ženevě bude k vidění také jedinečný exemplář Bentayga Mulliner, který se pyšní unikátní intarzií na předním obkladovém panelu. Úžasná marketerie vytvořená řemeslnými umělci v centrále Bentley v Crewe vyobrazuje úchvatný horský masiv Monte Rosa.

Bentley rovněž představuje velmi exklusivní Mulsanne Hallmark Series by Mulliner – limitovanou edici inspirovanou nejvybranějšími drahými kovy a luxusními materiály, jaké používají přední klenotníci. Tato limitovaná edice je k dispozici ke všem modelům Mulsanne a ztělesňuje ten nejvyšší luxus vlajkového modelu Bentley. V sérii čítající padesát modelů firma zákazníkům nabídne verze Silver a Gold.

Svůj debut si v Ženevě odbude také vlajková loď čtyřdveřové řady Flying Spur, W12. Nejnovější model Flying Spur je prvním čtyřdveřovým Bentley s maximální rychlostí nad 200 mph. Nabízí sportovnější zážitky pro ty, kteří hledají větší sílu, vyšší točivý model a hbitější reakce.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru