Bentley Bentayga a Maserati Levante jezdí v terénu – video

Autor: Pavel Srp - 23. 9. 2016


Ačkoliv se dnešní SUV tváří tak, že jim terén nedělá problémy, většina z nich by zdolala tak maximálně polní cestu. Potvrzuje to i fakt, že pro některá z nich je v nabídce například pouze pohon předních kol. A pak jsou tady luxusní SUV, u kterých byste mnohdy ani nečekali, že s nimi jejich majitelé nebo řidiči mimo zpevněnou komunikaci vyjedou. O to více si užijete přiložené video, které nám ukáže v lehkém terénu Bentley Bentayga a Maserati Levante.

Pro informaci, Bentley Bentayga ve videu pohání šestilitrový benzinový motor W12 o výkonu 447 kW/608 koní a s točivým momentem 900 Nm. To však dokáže velké a těžké Bentley katapultovat až na 301 km/h, přičemž z 0 na 100 km/h zrychlí jen za 4,1 sekundy. V nabídce již brzy přibyde také naftové provedení.

V případě Maserati je výběr větší, v nabídce jsou tři motorizace. Základní výkon i cenu nabízí jediný turbodiesel v ceníku, který disponuje výkonem 202 kW/270 koní a točivým momentem 600 Nm. Dvě benzinové jednotky nabízejí výkon 257 kW/344 koní nebo 316 kW/423 koní.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru