nike-rolls-royce

Basketbalista si nechal vyrobit tenisky na míru ke svému Rolls-Royce

Autor: Anina Russová -   7. 1. 2019


Myslíte si, že boty jsou rozmařilostí, na kterou jsou zatíženy jen ženy? Pak se velmi mýlíte, protože mezi námi žije minimálně jeden muž, který si na ně potrpí více než leckterá modelka.

Tím mužem je profesionální basketbalista jménem P.J. Tucker, který hraje za americký tým Houston Rockets. Tenhle obrovský kus chlapa je na boty tak zatížen, že jich má doma více než 2200 párů a jen v loňském roce za ně utratil zhruba 200 000 dolarů, tedy asi 4,5 milionu korun. Co by chudák s touto vášní dělal, kdyby ho neživil basketbal, to nevíme. :)

Každopádně stejně, jako má vášeň pro drahé obutí, má vášeň i pro drahá auta. V garáži mu stojí několik Ferrari, Lamborghini, pár velkých amerických SUV, Mercedes-Benz třídy G, a hlavně několik super luxusních vozů Rolls-Royce. Kromě Phantomu a modelu Wraith mu ve sbírce samozřejmě nechybí ani zbrusu nový Cullinan.

Ten si P.J. objednal v preleťově bílém provedení s červeným koženým interiérem. To už samo o sobě hodně prozradí o jeho povaze. Ale definitivně nás dostal tím, že si k tomu autu nechal upravit tenisky Nike Air Jordan 3. Ty nechal ve společnosti Dank & Co přešít do bílé kůže s aligátořím vzorem, přičemž vnitřek tenisek je výrazně červený. Přesně tak, aby to hezky ladilo k autu. Je to trochu úlet, ale vlastně celkem roztomilý. Tenhle chlapík má prostě svůj styl, kterého se drží zuby nehty. :)

https://www.instagram.com/p/Br6CwqXnay1/?utm_source=ig_embed

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *