Autu se za jízdy utrhlo kolo. Zazvonilo na zvonek u domu poblíž silnice

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: ViralHog - 31. 8. 2020


Bydlet poblíž frekventované silnice s sebou nese řadu pozitiv, ale také nástrah a negativ. Plusem je to, že netrvá nijak dlouho, než se dostanete na hlavní tah. Negativem je to, že čas od času se něco stane a vy, potažmo váš dům tak je jen kousek od maléru.

O tom by mohl vyprávět dost zmatený majitel domu v americkém Ohiu. Tomu původně poklidné odpoledne neplánovaně narušilo kolo, které se utrhlo z auta jedoucího po hlavní silnici jen kousek od domu. Podle autora videa jelo auto rychlostí asi 100 km/h, když se mu kolo utrhlo. To pak v podobné rychlosti pokračovalo dál, ale už svou cestou.

V té ho zastavila veranda onoho domu. Kolo část dřevěného obložení terasy rozbilo a následně zazvonilo na zvonek. Od domu se odrazilo zpět a zůstalo ležet na trávníku u příjezdové cesty. Ještě se z něj kouřilo. Vůbec si nechceme představovat, co by se stalo, kdyby si na trávníku hrály děti nebo někdo seděl na té verandě.

Děsivá nehoda. Utržené kolo na dálnici srazilo auto

Po pár sekundách k ležícímu kolu přišel majitel domu a vůbec nechápal, co se stalo. Chvíli koukal kolem sebe, dokonce se podíval směrem k obloze. Absolutně té jeho zmatenosti rozumíme. Jak byste si vysvětlili kouřící kolo ležící na trávníku, které tam ještě před sekundou nebylo a navíc si zazvonilo? Nepříjemná situace, co myslíte?

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru