autodrom-most-volne-jizdy-rijen-2014

Autoshow Most 2014: fotogalerie z nedělního odpoledne

Autor: Pavel Srp - 27. 10. 2014


O víkendu se na mosteckém autodromu konaly dny otevřených dveří. Pokud jste okruhové dny na mosteckém okruhu vnímali i dříve, možná se pozastavíte nad tím množným číslem. Autodrom v Mostě totiž v první polovině letošního roku změnil majitele a s tím přišly velké změny – kromě nového Safety Caru to bylo právě víkendové ježdění s bohatým doprovodným programem pro celou rodinu.

Kromě tradičního volného ježdění na okruhu, byly pro návštěvníky připraveny také ukázky kurzů bezpečné jízdy, taxi jízdy a související produkty. Na okruhu byly k vidění závodní týmy Buggyra Racing System, Martin Semerád a jeho Driving Academy nebo DEKRA Automobil a.s. a další, kteří vozili případné zájemce o svezení.

Vydali jsme se do Mostu v neděli po obědě. Možná i proto, že byl pro veřejnost otevřen také brněnský okruh, v Mostě nebyly ty typické dlouhé několikahodinové fronty, takže zájemci o svezení čekali vždy maximálně jednu jízdu.

Prodloužení dnů otevřených dveří nejsou jediné změny, které na okruhu proběhly a proběhnou. Aktuální majitel, švýcarská společnost BA Group AG, do autodromu hodlá v blízké době investovat desítky milionů korun.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru