Když máte spoustu času, jste šikovní a máte rádi automobilové modely, pak můžete klidně vytvořit krátké filmy. Třeba jako ten, který můžete zhlédnout v přiloženém videu, které nás zavede do Budapešti 80. let minulého století.

Hlavními hrdiny filmu jsou dva závodníci a jejich stroje: legendární Škoda 130 RS a Lada VFTS. Zápletka, respektive začátek příběhu je jasný. Jde o chlapský „boj“ o ženu. Jeden ji miluje, ona ale miluje toho druhého. A tak je potřeba si to vysvětlit na silnici. Po městě plném podobných dalších youngtimerů té doby se obě závodní auta prohání velkou rychlostí, nevyhnou se ani několika krizovým situacím a karambolům. Řidič škodovky ale nakonec svou jízdu ukončí nehezky vypadající nehodou. Nic se mu naštěstí nestane.

Film vznikl sestavením fotografií za sebe tak, aby vypadaly jako film. Celkem jich bylo neskutečných 2 970. Kromě dvou hlavních závodních vozů se ve videu objevuje dalších 64 automobilů. Jmenovat můžeme například Škodu 1000 MB, Škody 120 a 1203, vozy Dacia nebo luxusnější Tatry, Lady, Oltcity a podobně.