Žijeme ve světě skvělých grafických programů, díky kterým vznikají obrázky vypadající spíše jako fotografie. Pokud si ale vystačíte s menší kvalitou a chcete se naučit něco nového, pak pro vás máme skvělý tip na trávení dlouhých zimních večerů. A stačit vám k tomu bude obyčejné Malování, které má v počítačích se systémem Windows každý.

I v tomto značně primitivním programu je totiž možné dát vzniknout velmi přesným kresbám aut. A nejen těch samozřejmě. My se ale budeme věnovat právě autům, která v Malování vytváří youtuber BeingNandish. A dělá to tak dobře, že jsme si to nemohli nechat pro sebe. Na jeho YouTube kanále najdete řadu videí s přesným postupem, ale upřímně si myslíme, že to bude chtít hodně tréninku a hlavně pevné nervy.

Jak se navrhuje nové auto? Nejdříve nákresy, grafiky, modely a tak dále

Vzhledem k tomu, že je autor těch kreseb z Indie, najdete v jeho portfoliu hlavně vozy značek Tata, Land Rover a Jaguar. Umí ale i Lamborghini, Audi nebo třeba autobusy. Ne, rozhodně ty obrázky nejsou technicky dokonalé a super moderní. Nicméně vzhledem k tomu, že autor pracuje s tak jednoduchým programem, jsou vpravdě skvělé. A lehce nostalgické. Vždyť vypadají jako vystřihovánky z časopisů devadesátých let. 🙂