Audi získalo ocenění v oblasti konektivity

Autor: Tisková zpráva -   6. 8. 2014


Pět prvních míst pro značku se čtyřmi kruhy. Taková je bilance první čtenářské ankety časopisů auto motor und sport a CHIP, v níž více než 42 500 čtenářů zvolilo nejlepší funkce a systémy z oblasti konektivity. Předání cen se uskuteční 17. září ve Stuttgartu.

V anketě „Connectivity Awards 2014“, organizované časopisy auto motor und sport a CHIP, bojovali výrobci automobilů a chytrých telefonů, poskytovatelé mobilních telefonních služeb a softwarové společnosti o nejlepší umístění v celkem deseti kategoriích. Audi získalo vítězství v kategoriích Navigace, Integrace telefonu, Audiosystém, Zábava/multimédia a Propojené automobily.

„Ocenění ukazují, že jsme na správné cestě,“ říká Prof. Dr. Ulrich Hackenberg, člen představenstva společnosti AUDI AG, zodpovědný za technický vývoj. „Téma konektivity považujeme za jeden z megatrendů, jímž se budeme zabývat i ve vzdálené budoucnosti. Prostřednictvím platformy Audi connect umožňujeme bezproblémové propojení našich automobilů s okolím – s řidičem, internetem, infrastrukturou a ostatními vozidly.“

Čtenáře přesvědčily systémy Audi MMI Navigation plus, Audi phone box, audiosystém Bang & Olufsen v Audi S3 a kompatibilita s mobilními sítěmi LTE. V kategorii Propojené automobily vyhlásila porota jako nejlépe propojený automobil nové Audi TT. Skvostem v oblasti konektivity v kompaktním sportovním vozu je Audi virtual cockpit, který slučuje sdružené přístroje a displej MMI do jedné centrální digitální jednotky a stanovuje nová měřítka dynamickými animacemi a precizní grafikou.

„Elektronika rozhodujícím způsobem přispívá k propojování našich vozidel. Náš tým na tom v posledních letech tvrdě pracoval. Vyznamenání, jako jsou tato, nás motivují k dalším průkopnickým krokům,“ doplňuje Ricky Hudi, vedoucí vývoje elektrických a elektronických systémů ve společnosti AUDI AG.

Neue Sound-Dimension im Audi TT

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *