Audi si v nové reklamě na hybridní A3 dělá legraci z Toyoty Prius – video

Autor: Anina Russová - 21. 10. 2015


Také jste si všimli, že svět kolem nás začíná být až neskutečně zvrácený? Místo toho, abychom si alespoň v rámci možností život užívali, tak často jen přežíváme, řídíme se vážně hloupými pravidly a zapomínáme, že být „jiný“ a „svůj“ nejsou sprostá slova.

Nový reklamní spot na Audi A3 e-tron ukazuje jedno takové hodně uniformované předměstí. Místní si chovají vlastní slepice na vajíčka, vyrábějí vlastní elektřinu a hlavně obdivují svůj super ekologický hybrid v podobě Toyoty Prius. Superekologický, ale také supernudný. Nechybí ale ani elektrické BMW i3. Celé to sousedství, které reklama ukazuje, je celé poměrně prapodivné. Jenomže jen do chvíle, než si soused přiveze právě nové Audi A3 e-tron. Je dobře, že doba hybridů a elektromobilů už poskočila tak, že se za takové auto nemusíte stydět. Naopak je dobré ukázat, že umíte být sami sebou.

A jen pro připomenutí, kdybyste náhodou tápali, připomeneme si, co že je tenhle hybrid zač. Audi A3 e-tron v sobě kombinuje pohon čistě na elektřinu a spalovací motor o objemu 1.4 litru TFSI. Pokud chcete šetřit přírodu, na elektrický pohon ujedete až 50 km.  Když obě pohonná ústrojí nakombinujeme, dostaneme s k hodně zajímavé dojezdové vzdálenosti až 940 km.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru