Audi představuje český Audi Ski Team pro sezonu 2016/17: Přibývá Ester Ledecká

Autor: Tisková zpráva - 26. 7. 2016


Audi pokračuje v podpoře Svazu lyžařů České republiky i v sezoně 2016/17 a navazuje tak na předchozí spolupráci započatou na konci roku 2014. Audi Ski Team tvoří elitní čeští lyžaři, kteří budou v nadcházející lyžařské sezoně společně hájit barvy značky Audi. Automobily s logem čtyř kruhů a pohonem všech kol quattro budou členům Audi Ski Teamu oporou v každodenním profesionálním i osobním životě.

Do Audi Ski Teamu i v lyžařské sezoně 2016/17 nadále patří Šárka Strachová (alpské lyžování), Tereza Kmochová (alpské lyžování), Andrea Zemanová (skicross) a Roman Koudelka (skoky na lyžích). K nim pro letošek přibyla dvě nová jména – vítězka několika závodů světového poháru Ester Ledecká (alpské lyžování, snowboard) a úřadující juniorský mistr světa Tomáš Portyk (severská kombinace). Tvářemi Audi Ski Teamu zůstávají i nadále legendy českého lyžování Ondřej Bank a Tomáš Kraus. Osm špičkových českých lyžařů bude v nové sezoně spoléhat na vozy Audi s pohonem všech kol quattro.

„Mám velkou radost, že prostřednictvím Audi Ski Teamu pokračujeme v prohlubování spolupráce s českými lyžaři, kteří mají tak početné zastoupení mezi světovou špičkou v mnoha lyžařských disciplínách. Za značku Audi jim přeji úspěšný vstup do nové sezony a věřím, že je naše vozy s pohonem všech kol quattro dovezou k novým mezníkům v jejich sportovních kariérách,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

Audi je oficiálním partnerem Svazu lyžařů České republiky (SLČR) od začátku prosince 2014 a Audi Ski Team je dalším krokem v této úspěšné spolupráci. „Spolupráce s Audi si velice vážíme, je to další krok k příslušnosti ke světové lyžařské elitě, neboť právě Audi podporuje ty největší lyžařské velmoci včetně Mezinárodní lyžařské federace FIS. Pro nás je ctí být v takové společnosti. Spolupráce svazu lyžařů s Audi funguje na výbornou a jsem velice rád, že v ní budeme pokračovat i v další sezóně. Naši sportovci si na svých cestách nemohou přát lepšího společníka a celý lyžařský svaz si zase nemůže přát důstojnějšího partnera,“ říká Lukáš Sobotka, prezident Svazu lyžařů České republiky. Česká republika je 17. zemí, v níž Audi oficiálně podporuje národní lyžařskou asociaci. Audi dlouhodobě podporuje lyžování i v celosvětovém měřítku, o čemž svědčí například prodloužení partnerství Audi s Mezinárodní lyžařskou federací FIS až do roku 2018.

Přečtěte si také:  Škoda podporuje festival Prague Pride. Bude mít i vlastní průvod Škoda Proud

V České republice se dlouhodobé podpoře značky Audi těší také skiareál ve Špindlerově Mlýně, který je českým „Home of quattro“ a i v příští sezoně bude hostit celou řadu významných akcí, na nichž Audi nebude chybět. „Jsme hrdí na to, že právě Skiareál Špindlerův Mlýn je ‚Home of quattro‘. Kvalita a image značky Audi přesně odpovídá tomu, jakou máme představu o špičkovém produktu a moderních službách, které jsou i naším krédem. Z pokračující spolupráce s Audi jsme opravdu nadšeni a jsme rádi, že ji můžeme společně nadále rozvíjet,“ říká Čeněk Jílek, ředitel společnosti Melida a.s., která je provozovatelem místního skiareálu.

Pravidelné informace a aktuální dění ohledně Audi Ski Teamu pro sezonu 2016/17 je možné sledovat na oficiálním webu Audi a sociálních sítích pod hashtagem #AudiSkiTeam

Ester-Ledecka-Audi-A6-Audi-ski-team-2016-17

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek