Aston Martin se přestěhoval do nové továrny, oslavil to stylově – video

Autor: Pavel Srp - 27. 4. 2017


Aston Martin nás minulý týden nalákal videem na velkou akci, nevěděli jsme přesně, o co jde. Teď už to víme, protože automobilka zveřejnila kompletní spot. Aston Martin se nastěhoval do nové továrny ve městě St. Athan v britském Walesu a jako oslavu si připravil téměř sedmiminutové video plné vzrušující akce.

A že je to oslava velkolepá, pro to svědčí hned několik faktů. V zásadě jde o to, že značka vybrala ty nejlepší vozy ze svého portfolia. Budeme moci zhlédnout sériové automobily, závodní speciály i další speciální vozy, jejichž celková hodnota se v součtu zastavila na téměř neuvěřitelných 65 milionech britských liber, což je v přepočtu přibližně 2,1 miliardy Kč!

Video vypráví příběh, kterak se trojice chuligánů vloupala do továrny a na zcela nových, čistých a nijak nepoznamenaných podlahách začala kreslit. Jako „štětce“ mají exkluzivní modely Aston Martin, z kterých bychom jistě měli jmenovat vozy jako působivý Aston Martin DB5, exkluzivní One-77, Vulcan, V8, Lagonda, ale nechybí ani maličkatý Cygnet, tedy převlečený městský prcek Toyota iQ, jehož úkolem bylo snížit flotilové emise.

Mimochodem, řidiči vozů byli zaměstnanci automobilky šéfinženýr Matt Becker a dva závodní jezdci Darren Turner a Nicki Thiim. Trochu jim závidíme, co vy?

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru