arden-bentley-ab-iii-predek

Arden Bentley AB III je velmi extravagantní úprava Bentley Continental GT

Autor: Pavel Srp -   29. 9. 2019


Zdá se vám nová generace Bentley Continental GT moc obyčejná? V Německu pro vás mají řešení. Pokud k nim auto odvezete a necháte si ho upravit, na ulici už vás nikho nepřehlédne. Jejich úprava nazvaná jako Arden Bentley AB III, je veskrze extravagantní.

Startech představuje balíček úprav pro nové Bentley Continental GT

Úprava není jen extravagantní, ale je také velmi výrazná. Vždyť všechny panely karoserie jsou nyní z karbonu. Karoserie dostala výrazné rozšíření blatníků, na každé straně přibylo nezanedbatelných 50 mm. Na blatníky navazují i nástavce prahů. Do kapoty úpravce přidal dvojici výdechů. Hodně výrazná je úprava i na zádi. Na víku zavazadelníku je velké křídlo a pod nárazníkem je nápadný difuzor s čtveřicí koncovek výfuku – po dvou v obou rozích.

V rozšířených blatnících by původní kola vypadala směšně, takže je úpravce vyměnil. Na auto nainstaloval širší a větší 22palcové disky, které obul do pneumatik 275/35 R22 vpředu, respektive 315/30 R22 vzadu.

Hotové auto ještě není, jsou to zatím jen rendery, ale přesně tak by finální produkt měl vypadat. Na technice se prý žádné úpravy nechystají, takže sériový motor W12 6.0 bude stále nabízet 635 koní a 900 Nm točivého momentu.

arden-bentley-ab-iii-zadek

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *