Aneta_Krejcikova-Opel_Mokka- (1)

Aneta Krejčíková si nechala dovézt nový Opel Mokka až před dům. Využila novou službu Opelu

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: Opel - Tisková zpráva - 3. 2. 2022


Opel se snaží neustále zvyšovat komfort svých zákazníků. A v době koronavirové pandemie myslí i na bezpečnost a komfort zákazníků, kteří ve vlastním zájmu v určitém období omezují společenské kontakty a obávají se i návštěvy dealerských showroomů. Opel tedy v České republice rozjíždí službu doručení nového vozu až do bydliště zákazníka, přičemž za tento „nadstandard“ zákazník nic nepřiplácí.

První klientkou, která využila možnosti dodání vozu až před dům, se stala známá herečka Aneta Krejčíková, která je novou „tváří“ značky Opel a ambasadorkou modelu Opel Mokka.

Přečtěte si také:  Svolávací akce za 34. týden. Tentokrát se v Evropě týká pěti modelů aut

„Zájemce o nové auto si jednoduše na internetu vybere z nabídky dostupných skladových vozů zařazených do programu ‚Opel domů‘,“ vysvětluje fungování nové služby ‚Opel domů‘ Jakub Kučmaš, prodejní ředitel českého zastoupení značky Opel. „V nejkratší době se s ním pak spojí prodejce a po telefonu proberou všechny detaily. V domluveném termínu se pak u zákazníka objeví přepravník s vysněným vozem.“

Aneta_Krejcikova-Opel_Mokka-2
První klientkou služby „Opel domů“ se stala populární herečka Aneta Krejčíková, nová „tvář“ atraktivního SUV modelu Opel Mokka. Její vůz jí na odtahovce přivezl a osobně předal Josef Šopík, šéf českého zastoupení značky Opel | Foto: Opel

Služba ‚Opel domů‘ je dostupná u více než poloviny ze třicítky prodejců sítě Opel CZ, postupně se do projektu budou zapojovat ještě další dealeři. Hned po rozběhu služby ‚Opel domů‘ jsou k dispozici bezmála čtyři stovky osobních i užitkových vozů Opel a tato nabídka se bude v příštích týdnech rozšiřovat.

Přečtěte si také:  Rodinná auta do půl milionu korun: Vybrali jsme pět vhodných ojetin

Jde o další přírůstek do systému služeb a opatření, kterými Opel posouvá laťku vztahu se zákazníky na vyšší úroveň – díky službě ‚Opel domů‘ nemusí zájemci o nové auto vůbec opouštět pohodlí svého domova a jejich nový Opel za nimi přijede do jakéhokoli kouta naší republiky.

Štítky: , , , ,

11 názorů na “Aneta Krejčíková si nechala dovézt nový Opel Mokka až před dům. Využila novou službu Opelu”

  1. Tak tu sluzbu auto domu bych urcite ja osobne nechtel,prece kdyz si koupim nove auto,tak se nejvic budu tesit na tu prvni jizdu domu.Roman

  2. V poslední době mi přijde, že se o hodně lidech píše jako by je každý znal. Každopádně nové auto paní přeji. Je vidět, že má velkou radost.
    Mohl by být dobrý průzkum ptát se náhodných lidí, jestli poznají podobně známé osobnosti ať podle fotky a nebo jména. :-)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek