Americké rodiče učí používat dětské autosedačky Baby Yoda

Autor: Anina Russová - 12. 12. 2019


Pokud jste nebyli posledních několik týdnů zavřeni na pustém ostrově bez přístupu k internetu, jistě už jste miniaturní a nesmírně roztomilou verzi slavného mistra Yody zaznamenali. Abychom vás uvedli do obrazu. Jde o jednu z hlavních postav nejnovějšího seriálu studia Disney s názvem The Mandalorian.

To je seriál na motivy Star Wars, ovšem jakkoliv diváky jistě baví, vyvolává řadu otázek. Ty se točí především kolem postavy Baby Yoda. Nikdo totiž neví, jestli jde o dítě proslulého mistra Jedi, jeho samotného ovšem ve verzi dítěte, jeho klon, nebo snad o úplně novou postavu. Spekulací na internetu koluje celá řada, jedna lepší než druhá. Ovšem v seriálu je tato postava pojmenována jako „The Child“, tedy prostě a jednoduše dítě. A tohle dítě, v současné době asi nejznámější prcek na světě, plní i vzdělávací roli. Ačkoliv v tom rozhodně nemá prsty Disney.

Vše odstartoval úřad pro dopravu v americkém Mississippi, který na informační cedule nad dálnicí nechal napsat informaci o tom, že Baby Yoda sice používá Sílu, ale stále potřebuje dětskou autosedačku. Hned poté na svůj twitter přidal meme se stejným textem, mimochodem, fakt hodně roztomilé. :) Projděte si celé vlákno jejich twitterového účtu, které najdete níže. Stojí to za to.

Následně k tomu úřad přidává upozornění na nutnost poutání se v autě a poutání malých dětí. Všechny vtipy stranou, používání dětských sedaček je nutné a povinné. A to jak u nás, tak jinde v zahraničí. Ovšem stále se najde řada rodičů, která to tak úplně neřeší. A to je potřeba změnit! Třeba i za pomoci fiktivní postavy, jejíž jméno vlastně nikdo nezná.

Deset zlatých pravidel pro přepravu dětí v autě. Dodržujete je?

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru