Americká rapová hvězda dostala k narozeninám Rolls-Royce Cullinan. A to ani neumí řídit

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Cardi B/instagram- 28. 10. 2020


Víte, co mají všechny celebrity věnující se rapu společné? Ať už jde o muže nebo ženy, vždy mají velkou slabost pro drahá a luxusní auta. A není se co divit. Jak jinak ukázat fanouškům, že ty miliony, co máte na kontě, umíte pořádně roztočit. Ovšem v případě Cardi B to má malý háček. Ačkoliv má neskutečnou sbírku aut, nemá řidičák a ani neumí řídit.

Cardi B patří mezi nejznámější celebrity světa. Na kontě má desítky milionu dolarů, které si moc ráda užívá. Před časem se vdala a za manžela si vzala amerického rappera, který si říká Offset. Zajímavé je, že sama zpěvačka je na tom prý finančně mnohem lépe a i pracovně je o něco úspěšnější. Přesto se manžel rozhodl, že jí k jejím nedávným 28. narozeninám věnuje vpravdě fenomenální dárek.

https://www.instagram.com/p/CGvrcIHAMuJ/

Offset uspořádal v jednom z klubů v Las Vegas velkolepou party, kam pozval rodinu i spoustu známých. A právě v rámci oslavy věnoval mladé rapperce zbrusu nový Rolls-Royce Cullinan. A rovnou upravený tak, aby přesně vyhovoval stylu mladé hvězdy. Doplní tak několik Lamborghini, mercedesů a pár dalších vozů Rolls-Royce. Ve všech těch autech se nechává ráda fotit, ale nikdy jsme ji nemohli vidět za volantem.

Cardi B se nikdy nenaučila řídit a nikdy neměla řidičák. A nejspíš na tom nehodlá nic měnit. Ostatně, nemá důvod. Když zrovna neřídí její muž nebo asistentka, tak má několik řidičů. Prostě úplně jiný život. :)

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru