Aimgain poladili Nissan 370Z Roadster

Autor: Anina Russová - 17. 7. 2015


Tuning může mít neuvěřitelné množství variant a podob. Stačí se občas podívat kolem sebe a jeden všechny ty Golfy nebo BMW ani nestíhá počítat. Právě jsme nadhodily dva nejčastěji upravované vozy v naší malé kotlině, ale daleko za našimi hranicemi je v kurzu úplně něco jiného.

Japonské tuningáře Aimgain od nás už znáte z jejich projektů Scion FR-S nebo Lexusu GS 450h, jejich styl je přesně podle japonských regulí poněkud výstřední, dá se říci možná i pompézní, ale z nějakého důvodu celek vypadá hodně dobře.

Tentokrát si vzali do parády jedno z nejpovedenějších japonských aut poslední doby: Nissan 370Z Roadster. Je to úprava bláznivá, trochu úchylná a možná trochu „moc“, ale stejně se vám to určitě bude líbit. Přední nárazník Nissanu si nechali, jen ho „trochu“ upravili, k tomu přidali pekelně rozšířené blatníky, které našroubovali do původní karoserie, a upravili zadní nárazník. K tomuhle koktejlu přidejte vzduchový povozek, který po úplném vyfouknutí odkloní kola pomalu až za hranice všedních dnů.

Nemá cenu řešit, jak moc a jestli vůbec je tohle auto ještě použitelné. Tohle je prostě stylovka. A velká. Nevíme, jak tahle konkrétní verze, ale 370Z Roadster určený pro Evropu má pod kapotou V6 o objemu 3.7 litru o výkonu 328 koní.

Auto je v sérii velmi dobře ovladatelné a výkon má dostačující. Máte s ním nějaké zkušenosti? Protáhli jste ho snad po okreskách? Dejte nám vědět!

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru