ukopnute-zrcatko-2

Agresivní řidič vybrzdil řidičku s dítětem v autě. Nakonec řidičce ukopl zpětné zrcátko

Autor: Anina Russová - Zdroj: Policie ČR - Foto: Policie ČR - 20. 8. 2021


Velmi závažný případ řidičské agrese řeší policisté v Jihočeském kraji. Obrátila se na ně řidička Škody Fabia, která měla tu čest s hodně naštvaným a agresivním šoférem Fordu Mondeo. Ten ji nejprve vybrzdil a nakonec ji ukopl zpětné zrcátko. Žena přitom měla po celou dobu v autě malé dítě.

Provoz na silnicích je čím dál tím rychlejší a řidiči jsou hodně pod tlakem. To ale neznamená, že si na ostatních mohou jakkoliv vybíjet svůj vztek či frustraci. Jenomže přesně to řidič fordu udělal.

Přečtěte si také:  Škoda předala policii 40 Superbů v policejním provedení. Určeny jsou hlavně na dálnice

K nepříjemnému incidentu došlo v pátek 6. srpna chvíli před šestou hodinou večerní na hlavním silničním tahu I/19 ve směru od Tábora na Chýnov. Podle informací od policie měl být tím agresivním řidičem muž středního věku, který řidičku bez okolků vybrzdil.

Průzkum ukázal, že za nejrizikovější chování lidé považují agresivní jízdu, vybržďování a řízení pod vlivem návykových látek

Obě auta se pak potkala znovu, tentokrát u dopravního omezení, kde museli řidiči zastavit. Toho dotyčný využil k tomu, aby vystoupil z auta a řidičce ukopl zrcátko jejího auta. Následoval ještě kop do dveří a až poté odjezd.

Přečtěte si také:  V mlze dejte pozor na rychlost a správné svícení. Policie radí hlavně předvídat

Policisté by rádi zjistili nejen to, kdo je tím řidičem, ale rádi by také věděli, co se vlastně stalo. Prosí proto případné svědky některé z popsaných událostí, aby se ozvali buď na číslo 974 238 730 nebo na linku 158.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


14 názorů na “Agresivní řidič vybrzdil řidičku s dítětem v autě. Nakonec řidičce ukopl zpětné zrcátko”

 1. Tací „lidé“ nemají vlastnit řidičský průkaz, mají jezdit hromadnou dopravou, když nejsou schopni ovládnout své chování.

 2. Lidí je jako švábů a aut ještě víc,protože každý jede sám.A jelikož se pak jeden druhému plete do cesty,tak nervy tečou.Tady se budeme za chvíli prát kvůli tomu,aby vyrostlo HDP z bláznění v autech,zničení všeho kolem a pak vezmeme ty prachy a pošleme to do Afghánistánu,aby tam měli munici na války.Fakt všechno je tady dnes na hlavu.

 3. Případ je jasnej. Nejhorší -nejpom alejší auto na světě- bude tě zdržovat v Plástovicích, Olomouci, v Olbramovicí, v Rotterdamu, v Bruselu, a do toho ženská za volantem. Ukopnul by jí to zrcátko každej. Dovedu si představit že jede ve vesnici 40, mimo město 70, a tahá za sebou 500 metrů kolonu. Takhle to nějak bude….

 4. No musím přiznat, že pokud na silnici narazím na nějakého magora,který agresivně předjíždí, lepí se na auto,dělá riskantní manévry atd.tak vždy je to chlap.
  Ženy jsou klidnější,zodpovědníější řidičky,prostesi to přiznejme…
  Nějak často s tou agresivitou chlapů se setkávám až moc často!

 5. Hunter of Drivers ll

  Taky by mě zajímalo, co tomu předcházelo.
  Argument, že celou dobu měla v autě malé dítě, je značně sugestivní. Co když udělala „prasárnu“ i přesto, že měla v autě dítě?
  Každopádně vybržďování je nebezpečné svinstvo. To se nedělá.
  🙂 Přeji šťastnou cestu.

 6. Ale proč tu nikdo neřeší co činu předcházelo že paní jela a bezohledně se nacpala a nedala přednost autu které svým jednáním ohrozila a jenom včasnou reakcí řidiče nedošlo k havárii a i ten řidič v druhém autě mohl jet s dítětem. Tady se pořád řeší následek ale né příčina a dámy si musí uvědomit že na silnici platí pravidla silničního provozu a né že paní při vstupu do restaurace má přednost…
  Takže tak a pomalá jízda není vždy bezpečná a pokud nejsem schopen jet v obci 50km/h tak musím používat MHD nebo se nad sebou zamyslet jestli ten provoz vubec zvládám..

  1. Žádná , absolutně žádná situace na silnici ani trochu neomlouvá takové jednání. Takový magor na silnici prostě nepatří a od toho máme , nebo by jsme měli mít policii a soudy. Odebrat řidičák na 10 let , nebo trvalý zákaz řízení. A vůbec není důležité jaký měl problém nebo kdo koho vezl. To se nedá ničím omluvit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek