Agresivní řidič chtěl golfovou holí vychovávat jiného. Zchladila ho ale sprcha, kterou nečekal – video

Autor: Anina Russová -   10. 12. 2016


Doprava na silnicích je čím dál tím rychlejší, agresivnější a hektičtější. Obzvlášť ve městech. Přibývá lidí, kteří mají stres z toho, že musí autem vjet do center velkých měst. Je to neskutečné, ale nikdy nepochopím, proč za jedno zatroubení, vytahují agresivní řidiči proti druhým zbraně.

Tak by se dalo jednou větou popsat video, které můžete níže zhlédnout. Díky kameře v jednom z aut vidíme, že agrese je na silnicích stále víc. Celé to začne tím, když jeden z řidičů, kteří se incidentu účastnili, vjede do vedlejší ulice. Tam ale z parkovacího místa vyjede jiný řidič, který první auto buď přehlédl nebo jednoduše ignoroval. Každopádně ho omezil, a zato si upozornění klaksonem zasloužil.

Ale nelíbilo se mu to a tak po pár metrech zastavil. V tuto chvíli nás zaskočila reakce řidiče v autě s kamerou. Nechápu, proč za ním také zastavoval? To snad čekal omluvu? Té se nedočkal, protože řidič z auta vylezl rovnou se zakrytým obličejem a ze zadních sedaček vzal golfovou hůl. Uznejte sami, že to na omluvu zrovna nevypadá.

Pak ale přišla studená sprcha. A to doslova. Kolem totiž projíždělo další auto, které se nevyhnulo velké louži. Vodou z ní ohodilo agresivního pitomce od hlavy až k patě. Ani nestačil uskočit. Nicméně ani to ho od pomsty za troubení nezastavilo, ale řidič v autě s kamerou už na nic nečekal a raději ujel.

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *