U nás v redakci máme rádi ty, kteří se nebojí trošku porušovat zaběhlé pořádky a dělat si věci po svém. A mezi takové rozhodně patří Vaughn Gittin Jr. A ten teď projel celý Nürburgring bokem.

A na N¨rburgringu nedělal vylomeniny poprvé, už před časem se tu ukázal za volantem obrovského pick-upu Ford Raptor. A stejně jako se na čistou stopu vykašlal tehdy, udělal to i teď.

Ve videu z dílny Ford Performance uvidíte fantastickou jízdu po okruhu Nürburgring s Fordem Mustang RTR. Ale zatímco se skoro každý, kdo se na tento okruh vydá, snaží o co nejlepší stopu a nejrychlejší čas, Ford společně s Vaughnem na to šli úplně jinak. Čistou stopu nechali supersportům a prakticky celý Nürburgring vzali dveřmi napřed. Sice nevíme, v jakém čase Vaughn okruh zajel, ale ono to v tomto případě stejně nikoho nezajímá.

Podívaná je to skvostná a Vaughn se navíc oficiálně stal prvním člověkem, který tento okruh zajel v driftu. Sám pak přiznal, že okruh znal jen trochu, ale tahle jízda mu ho prý ukázala v úplně jiném světle.

No, vzhledem k tomu, že to světlo bylo notně schováno za kouřem ze spálených pneumatik, chápeme jeho pohled na věc. Každopádně jde o fantastickou akci, za kterou se dotyčnému klaníme!