I ten, kterému auta zas tak moc neříkají, je podle nás schopen používat selský rozum a chovat se v jejich přítomnosti tak, aby je nezničil. Ačkoliv je pravdou, že jsme možná naivní. Fakt je, že jsme několikrát na výstavách viděli slečny s náramky opírající se o kapoty naleštěných aut nebo děti visící na klice, jejichž rodiče se jen připitoměle usmívali. Lidé jsou občas opravdu zvláštní.

Nikdy bychom ale bývali netipovali, že mezi televizními moderátory může být někdo, z něhož omezenost, hloupost a arogance přímo stříká. Jednoho takového vám ale teď ukážeme. Jmenuje se Angel Cardenas a před nedávnem dostal za úkol natočit výstavu aut v Sacramentu. Tam se prezentovala jak klasická auta, tak absolutní novinky. Ze záběrů je patrné, že rozhodně bylo nač se dívat.

Jenomže Angel v rámci povídání do mikrofonu předvedl věci, za které by zasloužil pověsit za uši do průvanu. Po autech se válel, otevřel dveře jednoho, přičemž přitom trefil další, vedle stojící auto a dokonce na jedno z vystavených aut s rozběhem vyskočil, aby tvrdě dosedl na kapotu. Divíme se, že provozovatel výstavy, který stál prý opodál, zůstal v klidu. My bychom i v rámci živého vstupu řádili jak černá ruka a celý štáb vyhodili.

Naštvaných byla prý velká spousta lidí, protože do redakce přišla řada rozhořčených mailů. A vedení nezbylo nic jiného než se omluvit a tohoto moderátora vyhodit. Snad se příště bude věnovat třeba vaření nebo zahradničení. K autům už by ho nikdo nikdy neměl pustit.

Hey since a bunch of folks are viewing this take a minute to check out my page patina kustoms and my wife who is also an amazing artist. Her page is called children of boggy hollow. https://www.facebook.com/patinakustoms/https://www.facebook.com/BoggyHollowKids/I had to record this and share. If you own one of these t birds thats out at the car show you might want to give it a good once over. Ive never seen such a disregard for someone else's vehicle. And keep watching it gets worse. #someonegettingfired #someonegettingsued #boundariesbroboundaries

Zveřejnil(a) Adam Hooligan Copeland dne Neděle 20. října 2019