Co jste dělali, když vám bylo 9 let? Hráli jste si s automobilovými modýlky, kreslili svá první umělecká díla a byli zamilovaní do první lásky? No, netvrdíme, že v tomto pořadí, ale u nás to tak nějak bylo. Jedinou věc, kterou jsme s naprostou jistotou nedělali, bylo pálení gum u výkonného mercedesu. Upřímně, něco takového jsme nedělali ještě několik dalších let…

Ovšem ne každý má tak „nudné“ dětství jako my. Jsou prckové, kteří mají tatínky s výkonnými auty, kteří je učí řídit, driftovat nebo alespoň pálit gumy. V případě přiloženého videa je tím výkonným autem Mercedes-Benz C 63 AMG, přičemž za jeho volant se posadil 9letý klučina s lehkým předkusem, ale báječně upřímným úsměvem. A tomu se nedivíme, AMG umí vykouzlit úsměv i na našich tvářích, a to jsme o 25 let starší.

Sedmiletý kluk za volantem. Není to už příliš? – video

Upřímně si myslíme, že posadit tohohle klučinou za volant tak silného auta trošku smrdělo průšvihem. Obzvlášť, když jen kousek vedle stálo zaparkované nějaké auto a v záběrech je vidět i sloup. K tomu všemu to podle videa vypadá, že chlapec zkouší pálit gumy úplně poprvé. Ovšem také to vypadá, že má v krvi trochu benzinu, protože hned napoprvé pochopil, co má dělat a jak to má dělat. Jasně, trošku mu pomohla technika auta, ale i tak je to velmi hezký výkon!