Jaké máte plány do důchodu? A jaké máte plány na dobu, kdy vám bude 90 let? Jak dokazuje příběh jednoho veterána z několika válek, důchod rozhodně není jen o krmení holubů, obzvlášť pokud jste milovníky aut a rychlosti. To je totiž druh vášně, který vás jednou pohltí a už nikdy nepustí. A je úplně jedno, jestli je vám devět, 19 nebo 90.

Chuck Cook budiž toho důkazem. Vitální senior z Floridy k rychlosti tíhl asi odjakživa. Když byl v armádě, sloužil ve službách amerického letectva na stíhačkách. A protože mu vášeň pro rychlost přerostla i do běžného života, propadl vozů Chevrolet Corvette. Dnes už má čtyři, jednu z roku 1981, jednu z roku 2001 a jednu z roku 2014. Tou poslední a nejnovější je C8 modelového roku 2021.

Přečtěte si také:  Při testech nové Corvette jeli technici i 200km/h rychlostí. Policie je zatkla

Floridským novinářům se Chuck pochlubil, že je to jeho narozeninový dárek pro sebe a podle toho si také pohrál se specifikací auta. Barva auta je Torch Red, sportovní sedadla jsou čalouněná červenou kůží a červené je i prošívání na výplni dveří nebo volantu. Prostě styl každým coulem. 🙂

Mimochodem, krom toho, že jde o narozeninový dárek, je to zároveň první Corvette 2021, která byla dovezena na Floridu. Majitel novinářům řekl, že se nemůže dočkat výletů a projíždět a my se mu upřímně vůbec nedivíme. Takový důchod a narozeniny bychom si asi také uměli představit. Co vy?