Již šestý ročník Prague Carlsbad Classic pořádaný společností ENGINE v pátek opět odstartoval od pražského Rudolfina. Tedy odstartoval více méně symbolicky. V pátek všechny veteránské posádky absolvovaly prolog elegance, během kterého se za doprovodu Policie ČR projely slunecem zalitou Prahou. Oficiální zahájení tohoto jedinečného setinového závodu pak proběhlo v tentýž den večer formou elegantního galavečera, na který si našel čas dokonce i božský Karel Gott. Vše se odehrávalo v exkluzivním klubu ENGINE, který je dobře ukryt ve třetím podzemním podlaží garáží pod Rudolfinem.

Dnes vyrazilo všech 35 posádek na oběd na krásný zámek Chyše, kde si budou moci projít zahrady a samotný zámek. Následně se posádky přesunou naplánovanou trasou do Karlových Varů, kde budou všechna auta tradičně vystavena před Grand Hotelem Pupp. Zde bude pro členy posádek připraven slavnostní večer, jehož vrcholem bude připravená večeře šéfkuchařem pražské restaurace Grand Cru, Janem Punčochářem.

V neděli se posádky vydají na exhibiční jízdu všemi kolonádami a pěšími zónami napříč historickým centrem Karlových Varů. Po obědě přímo ve vřídelní kolonádě proběhne velké vyhlášení výsledků jízdy a předání cen. Vzhledem k tomu, že má být o víkendu krásně, rozhodně byste do Karlových Varů měli vyrazit. Tolik automobilové krásy se na jednom místě jen tak nevidí.