nehoda-volkswagen_passat-reka-policie- (1)

21letá řidička skončila se svým autem po nehodě v potoce na střeše

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Policie ČR - 23. 9. 2022


Mladá řidička skončila začátkem týdne se svým automobilem po nehodě v řece. Z nehody, při níž skončilo její auto na střeše, odešla jen s lehkým zraněním.

Přečtěte si také:  Řidič na D1 nedobrzdil, naboural čtyři auta a ujel. Hledá ho policie a čeká ho mimo jiné i ztráta řidičáku

V pondělí odpoledne projížděla 21letá řidička osobního vozidla tovární značky Volkswagen Passat 1.9 TDI ze Semil na Bořkov, když před Bořkovem v levotočivé zatáčce vlivem nepřiměřené rychlosti dostala na mokré silnici smyk a prorazila autem svodidla. Volkswagen se pak zřítil z několikametrového srázu do řeky Olešky, kam dopadl na střechu.

„Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Mladá žena jako zázrakem vyvázla z tohoto kaskadérského čísla jen s lehkým zraněním, se kterými ji zdravotnická záchranná služba převezla sanitou do jilemnické nemocnice. Pod vlivem alkoholu nebyla. V kapse měla rok starý řidičský průkaz a své řidičské schopnosti v tomto nepříznivém počasí evidentně přecenila,“ komentovala situaci Ivana Baláková, tisková mluvčí KŘP Libereckého kraje.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek