20 našlapaných minut plných Mustangu Hoonicorn

Autor: Anina Russová - 27. 11. 2018


Je to neuvěřitelné, ale jsou to už dva roky, kdy se Ken Block vydal na Pikes Peak, aby zde provětral svůj notně upravený Ford Mustang. Z celé jízdy vzniklo fantastické video, které si můžete prohlédnout zde. Ovšem ve stejné době vzniklo ještě jedno video, které se na světlo světa dostalo nyní.

Je natočeno poté, co Ken Block cestu na Pikes Peak zajel, a představuje tohle dost šílené auto do absolutního detailu. Je jasné, že auto je extrémně zajímavé jako celek, ale nás z celého videa asi nejvíce zaujal detail zadní části, kde chybí maličký kousek kapotáže. Ovšem to místo je přiznané, pořádně zalakované a váže se k němu zajímavá historka.

Když Ken natáčel jízdu na Pikes Peak, v jedné ze zatáček se zadkem ve smyku opřel o svodidla. Jen trošku a vlastně o tom asi ani nevěděl. Vzhledem k rychlosti auta vybrousil do zadní části malou díru, a protože šlo o působivou akci, zůstala na autě jako památka.

A podobných vtipných, ale i technicky zajímavých příběhů je ve videu víc. Zjistíte třeba, jak složité bylo vyrobit ta dvě turba tak drsně vyhlížející z kapoty ven. To auto je absolutně dokonalé, vyladěné do i toho nejmenšího detailu. Video je sice v angličtině, ale oba aktéři mluví vcelku pomalu a dá se jim rozumět, tak se toho bát nemusíte.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru