Myslím si, že právě teď je ideální čas na to, ukázat vám fotky a video z naprosto jedinečného srazu. Díky našim kolegům z gtspirit.com vám můžeme dopřát alespoň fotografický pohled z letošního setkání majitelů a příznivců vozů Pagani Zonda. Ten se konal v Itálii a tentokrát se jmenoval “ Vanishing point“.

Jedenáct vozů Pagani Zonda a tři Pagani Huayra si zjevně maximálně užili velice drahou spanilou jízdu, jejímž cílem nebylo nic menšího než továrna Pagani.

Na fotografiích uvidíte téměř všechny generace Pagani Zonda od modelu Tricolore až po Cinque a jak je vidět na videu, cestou se k majitelům těchto italských krásek přidali další skvosty jako například Mercedes-Benz SLS AMG, několik Lamborghini, Ferrari nebo Wiesmann. No, spanilá jízda to musela být více než zajímavá. 🙂

 

A jen pro připomenutí Pagani Zonda debutovala v roce 1999. Pod kapotou se běžně ukrývá 7,3 litrový V12 Mercedes-Benz, který s lehoučkou Zondou cvičí silou 760 koní. Ultimátní Pagani Huayra, která se představila na autosalonu v Ženevě, je osazena šesti litrovým V12 taktéž z Mercedesu a pyšní se „jen“ 690 koňmi.

Takže se pohodlně usaďte a vychutnejte si pohled na krásné vozy značky Pagani! A mimochodem.. Jejich zvuk si zaslouží volume úplně doprava. 🙂

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.