Nová, v pořadí již třetí generace Lexusu IS by se měla představit zhruba za týden na autosalonu v Detroitu. Ať už se to automobilce líbí nebo ne, na internet unikly první oficiální snímky ještě před samotnou premiérou. A nebo je zveřejnila sama automobilka…? Nic to nemění na tom, že je pro vás máme!

To, co se na Vás výhružně kouká ve fotogalerii pod článkem, je nová generace sedanu střední třídy od automobilky Lexus. Model IS, který má konkurovat především německému triu BMW řady 3, Audi A4 a Mercedes-Benz třídy C, přichází již ve třetí generaci a přináší s sebou velmi agresivní design ve stylu konceptu LF-CC.

Na snímcích však není pouze jen obyčejné IS, nýbrž rovnou model vybavený příplatkovým balíčkem F-Sport, který přidává upravené odpružení, ale především přináší sportovnější vzhled exteriéru i interiéru. Klasické verze ISka tak budou vypadat poněkud umírněněji, avšak originálně tvarované světlomety a širokánská tlama masky zůstanou.

 

Bližší technické informace zatím nejsou známy, budou uvolněny spolu s představením vozu veřejnosti na autosalonu v Detroitu, který své brány otevře již za pár dní. Až se dozvíme vše potřebné, opět Vás budeme informovat.

-FM-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.