Evropská premiéra nového plně hybridního modelu Lexus IS 300h

Automobilka Lexus představuje zcela nový model s plně hybridním pohonem, IS 300h. IS 300h coby zástupce zcela přepracované konstrukční řady IS spojuje dravou eleganci s efektnějším vzhledem a ilustruje nové směřování značky k dynamickým jízdním výkonům.

Nové IS 300h se bude nabízet také s paketem F SPORT, jenž charakterizují speciální úpravy v interiéru i exteriéru a sportovnější jízdní dynamika.

 

Koncept LF-LC v barvě Opal Blue

Koncept sportovního kupé Lexus LF-LC s uspořádáním 2+2 a plně hybridní soustavou pohonu se nyní představuje v barevném provedení Opal Blue. Zhmotňuje nový sportovnější image značky Lexus v podobě vozu zaměřeného čistě na potřeby řidiče. Koncept ilustruje nový designový jazyk značky Lexus, který staví na smělé interpretaci charakteristické masky chladiče ve tvaru vřetene a typického ztvárnění zadních partií, čímž poukazuje na splynutí nápadného stylu s konstrukční funkčností.

Rozšíření řady Lexus F SPORT

Na letošním autosalonu v Ženevě se představí úplná řada vozů Lexus F SPORT s plně hybridním pohonem, včetně zcela nového modelu IS 300h F SPORT.

Stánek automobilky Lexus

Stánek automobilky Lexus prošel kompletní modernizací a poprvé se v Evropě ve své nové podobě představí právě na letošním ženevském autosalonu.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.