Věřilo se jim a oni nezklamali. Olympijská vítězka a světová rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková a olympijský vítěz v jízdě na horském kole Jaroslav Kulhavý mají letošní sezonu za sebou. Nejdůležitější úkol splnili – oba získali zlatou medaili na OH v Londýně. Tím však úspěchy neskončili – Bára Špotáková se stala jednoznačnou vítězkou letošního ročníku Diamantové lity a biker Jaroslav Kulhavý dosáhl na třinácté místo v nedávném závodě mistrovství světa.

K těmto ohromujícím výsledkům sportovcům pomohla i spolupráce se značkou SEAT, která oběma sportovcům poskytuje vůz k osobním účelům a s tím spojený veškerý servis. Oba nyní před blížící se zimou převzali nové automobily SEAT s pohonem všec h kol. Barbora Špotáková osedlala SEAT Altea XL, Jaroslav Kulhavý SEAT Alhambra. „S Bárou spolupracujeme již pět let, s Jardou to jsou nyní tři roky. Jsme velice rádi, že jsme mohli být u jejich největších letošních triumfů – zlatých medailí z Londýna a že naše společná úspěšná cesta pokračuje i nadále,“ říká Aleš Novák, šéf českého zastoupení značky SEAT.

 

„Ačkoliv jsem si Exeo oblíbila, tuhle změnu rozhodně vítám a těším se, jak na jedné straně vyzkouším především prostornost Altey XL, na straně druhé pak úspornost jejího naftového motoru 2.0 TDI. S přítelem se také těšíme, že během nadcházejícího podzimu využijeme pohon všech kol,“ říká Barbora Špotáková.

Jízdu v novém voze SEAT Altea XL úspěšné atletce zpříjemní klimatizace Climatronic, tempomat, multifunkční volant nebo přední i zadní parkovací senzory. Dynamiku jízdy pak zajistí úsporný motor 2.0 TDI s výkonem 103 kW s průměrnou spotřebou pouze 6 l na 100 kilometrů.

Stejně tak jako Barbora Špotáková s Alteou XL, také Jaroslav Kulhavý už má s všestrannou Alhambrou dostatek zkušeností. „Tento model mi ve všem maximálně vyhovuje. Pravidelně jezdíme na závody po celé Evropě a nikdy se mi nestalo, že bych řešil, jestli se mi něco do auta vejde nebo nevejde. Vynachválit si nemůžu především systém sedadel, díky kterému z luxusního rodinného sedmimístného vozu během pár okamžiků uděláte auto na převoz i několika kol,“ vysvětlil Jaroslav Kulhavý, který nyní řídí černý model Alhambra s úsporným motorem 2.0 TDI v bohatém výbavovém stupni Style.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.