Jen těžko byste hledali někoho, kdo nezná jméno Sylvester Stallone. Pokud pomineme fakt, že mu je 74 let a vypadá lépe než někteří třicátníci, tak díky jeho rolím v těch nejznámějších akčních filmech si za život vydělal nemalé jmění. Díky tomu si může celkem užívat, což znamená třeba i vlastnit speciálně upravený Cadillac Escalade ESV.

Už tak jde o opravdu velké auto, ovšem Sly jej nechal u firmy Becker Automotive Design ještě zvětšit, respektive prodloužit rozvor a to o 508 mm. Konečná délka auta je 6205 mm a jak ukazují fotky a video, opravdu to není žádný drobeček. Kromě toho byl upraven samozřejmě interiér auta, ten teď vypadá spíše jako hotelový pokoj. Prostor pro posádku a řidiče je oddělen velkou televizí, jejíž úhlopříčka je 109 centimetrů.

Přečtěte si také:  Chcete doprovodnou Avii škodováckého rallye týmu? Jedna je na prodej, stojí necelých 600 tisíc

Celý interiér kombinuje bílé kožené čalounění a obložení tmavým dřevem. Vejde se tam minimálně pět lidí, ale s trochou snahy by jich mohlo být i o něco více. Nechybí broušené sklo, lednička, výkonná aparatura, tmavá okna, dvě další menší obrazovky, dobíjecí stanice pro telefony, wi-fi, záclonky nebo LED osvětlení interiéru.

Stallone si auto objednal jen nedávno a převzal je jen před několika málo týdny. Najeto má jen asi 1600 kilometrů, přičemž slavný herec to vysvětlil tak, že si auto objednával k jednomu konkrétnímu účelu, ale jeho priority se prý změnily. Původně za něj zaplatil 409 000 dolarů, tedy asi 9,1 milionu korun. Ted ho jako ojetinu prodává za 350 000 Kč, tedy 7,7 milionu korun nebo nejvyšší nabídce. To se vyplatí, co myslíte?

A ještě jedna perlička. Auto dostalo od slavného majitele jméno Balboa. Důvod proč asi netřeba vysvětlovat. :)

Přidat komentář