tetris

Značka Gaz objasnila, jak že to je s tetrisem v jejích autech – video

Autor: Anina Russová - 20. 10. 2017


Před několika dny obletělo svět video, v němž je vidět, že jistá dodávka značky GAZ je schopna na svém palubním počítači spustit hru zvanou tetris. Tahle hra má možná dobu největší slávy za sebou, ale to nemění nic na tom, že na ní vyrostly celé generace, které si ji díky GAZu mohou hodně stylově připomenout.

Okamžitě se začalo spekulovat, jestli tetris v autě je jen vtípkem vývojářů, kteří možná doufali, že si toho nikdo nikdy nevšimne nebo jestli o všem společnost ví. Ačkoliv my se klaníme k té první variantě, zástupci značky GAZ nemohli popularitu videa nechat bez povšimnutí a vydali k němu své prohlášení.

Podle nich samozřejmě o hře vědí a v autě je schválně. Díky ní prý totiž kontrolují absolutní přesnost displeje, který je schopen zvládat i tak náročnou záležitost. Pokud by tetris nezvládl, auto by nemohlo být vypuštěno na silice. Také vám to připomíná takovou tu typickou ruskou odpověď? :D Už tedy asi chápete, proč se klaníme k tomu, že o tom vedení nemělo páru. Jen doufáme, že vývojáři provalení tetrisu v autě přežili a stále mají svou práci. Mimochodem, hra jde prý spustit ve všech autech značky GAZ. Sama značka natočila kvalitněji zpracované video, které zachycuje jak hru, tak ten šílený přístup k ní.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru