Snažíte se podnikat v gastronomii, ale zjišťujete, že se vám taková práce nevyplatí? Zaměstnáváte mnoho zaměstnanců, kteří ale neodvádějí takové pracovní výsledky, jaké byste si představovali? Zaměstnance dobré práci nenaučíte, pokud to oni sami nebudou chtít, a na odpisech při výrobě neušetříte, protože jahody a maso se vám budou kazit i přesto, že si to nebudete přát. Možná je načase měnit obor podnikání.

Podnikat se dá v lecčem, například i v umývání automobilů. A pokud si pořídíte portálovou bezkontaktní automyčku, nebudete muset zaměstnávat ani příliš mnoho zaměstnanců, kteří vám budou kazit pracovní morálku. Bezkontaktní automyčka totiž funguje na bázi samoobslužného modulárního boxu pro mytí aut. Zákazník si tedy automobil zvládne umýt svépomocí. Bezkontaktní automyčku je možné vystavět buď samostatně, na místech, kde se vyskytuje větší množství aut, a kde tak bude zajištěn vysoký počet potenciálních zákazníků, případně vedle čerpacích stanic, stanic technické kontroly, autoservisů nebo pneuservisů jako doplňkovou službu.

Prodej automyček nabízí v současné době společnnost BKF Carwash, které kromě plně vybavené ocelové konstrukce se střechou dle platného projektu společnosti zajišťuje také další potřebné kroky, které je potřeba vyřídit před samotným otevřením automyčky. Na stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ mohou případní zájemci nalézt veškeré potřebné informace a také potřebné kontakty na pověřené osoby.

Podnikat se dá smysluplně a bez starostí, které vám mohou přidělávat nespokojení zaměstnanci a zbytečné finanční ztráty způsobené vedlejšími faktory. Spolu se společností BKF Carwash můžete najít širokou klientelu spokojených zákazníků.

automycka-wap