Zloděj si vyhlédl kola na úplně nové Škodě Octavii, kterou převážel vlak z továrny

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Policie ČR -  18. 5. 2023


Říká se, že v Česku ukradnou cokoliv, co není přibité. A i to je v ohrožení. Něco na tom bude, protože případ krádeže, který řeší v Hranicích na Moravě je přesně v duchu tohoto pořekadla. Zatím neznámý zloděj si tam vyhlédl úplně novou Škodu Octavii, kterou na Moravu převážel vlak z továrny v Mladé Boleslavi.

Policie po zloději pátrá, je ale dost pravděpodobné, že to bude marné. Vlak měl totiž cestou několik zastávek a na to, že jednomu z převážených aut chybí všechna čtyři kola přišli pracovníci drah právě až v Hranicích na Moravě.

Přečtěte si také:  Jak dopadne závod všech moderních modelů Škoda RS od první Fabie přes Octavie až po Kodiaq a Enyaq RS iV

Podle policistů škoda zatím nebyla odhadnuta, ale jisté je, že bude vyšší než 10 000 Kč, což je hranice pro trestný čin. I proto zloději hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. A je také pravděpodobné, že se na některém z prodejních serverů objeví nabídka úplně nových kol s novým obutím. V tom případě půjde o 17“ kola s pneumatikami o rozměru 205/55 R17.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *