Tuning vládne světu. Lidé se chtějí odlišovat, chtějí si auta udělat podle svého. Mají spoustu možností, je možné auto odvézt specializované firmě, která se o všechno postará za vás, a nebo se zavřít do garáže a na autě dělat sami. A právě o té druhé možnosti je přiložené video.

Video je doplněno poutavým textem, který vysvětluje, oč jde. Poslední čtyři dny strávil náš vypravěč na „tomto místě“ (v garáži ze začátku videa), kde „potíc krev“ pracoval na svém autě. Chtěl do něj předat svou vášeň. Jeho – potažmo i náš – automobilový život není o reklamě, tabulkách a nebo spotřebě paliva. Dokonce ani o pohodlí nebo velikosti kufru. Na počátku všeho je sériové auto jako plátno, nepopsaný list papíru, který je potřeba vyrobit podle svého. Je spousta lidí, která úpravám aut nerozumí, nechápou je a neví, jaké je to flirtovat při úpravě auta genialitou a šílenstvím zároveň. Tuneři bývají často nepochopeni. Oni prostě a jednoduše svému autu dávají svoji duši.

Jenže oni nečekají, že budou pochopeni, pro ně je to životní styl. Život je pro ně příliš krátký na to, aby jezdili sériovými (obyčejnými) auty…