de_Agostini-Skoda

Nová kolekce od De Agostini – KALEIDOSKOP SLAVNÝCH VOZŮ ŠKODA!

Škoda je značka s mimořádnou historií. Koncern, jehož počátky sahají do 2. poloviny 19. století, je v současné době součástí skupiny Volkswagen, a vozy Škoda jsou jedny z nejčastěji volených automobilů v Evropě. Díky exkluzivní kolekci De Agostini můžete sledovat historii značky a stát se majiteli nejznámějších modelů Škoda v měřítku 1:43 od počátku výroby až do dneška.

Objednejte si kolekci na stránce http://bit.ly/deag-skoda-automania pomocí kódu SKODAPRO a dostávejte speciální dárky!

Přečtěte si také:  Test plug-in hybridu Škoda Octavia Combi iV (2021)

Tato unikátní kolekce vychází v České republice poprvé. Všechny modely byly vytvořeny výhradně pro potřeby této kolekce. V následujících číslech najdete sportovní, klasické a komerční modely, jako např. Škoda Rapid, Škoda 1202 STW, Škoda 1203 nebo Škoda Octavia.

Detailní kovové modely jsou v měřítku 1:43. Každý vůz je upevněn na speciálním sběratelském podstavci. Součástí každé následující zásilky je (kromě modelu) časopis se zajímavými články o jednotlivých vozech značky Škoda.

Skoda-de_Agostini

Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s nižší cenou, než by zaplatili ve stáncích, a čekají na ně další originální dárky – dva unikátní plakáty se stylizovanými kresbami vozů Škoda, pořadač na časopisy, přívěsek na klíče s logem kolekce, porcelánový hrnek s obrázkem, tričko s ilustrací a při platbě kartou získají i podložku pod myš.

Přečtěte si také:  Škoda Felicia Golden Prague je jediná svého druhu. Měla zlatý lak a čalounění s motivy pražského orloje

Nabídka PREMIUM zahrnuje 6 dalších speciálních modelů: Škoda 1203 – Spoje, Škoda Favorit 136 LS – Dopravní podnik, Škoda 1202 – sanitka, Škoda 1000 MB – VB, Škoda 1203 – TAXI a Škoda 1201 – hlídka VB.

Objednejte si kolekci na stránce http://bit.ly/deag-skoda-automania pomocí kódu SKODAPRO a dostávejte speciální dárky!