Tradiční výrobce traktorů, společnost Zetor, se i letos rozhodl představení svých produktů podpořit přítomností krásných žen. Chce tak ve svém zbrusu novém kalendáři ukázat kontrast jemné krásy a silných strojů. Kalendáře jsou stejně jako v minulých letech v prodeji ve dvou verzích – tradiční produktové a kreativněji pojaté limitované edici. Obě vám dnes poodhalíme.

Obě edice vznikaly v polovině září v reálných lokacích v okolí Brna, rodném městě ikonických červených traktorů. Limitovaná čtyřstránková edice kreativně a s lehkou nadsázkou vyjadřuje, kde všude se dá využít síly, obratnosti a odolnosti traktorů Zetor. S tímto problém rozhodně nemáme, ostatně nemáme u nás mnoho jiných firem, které by za sebou měly tolik let zkušeností.

Mimochodem, v kalendáři všech uvidíte 6 modelových řad, které Zetor nyní ve svém portfoliu nabízí na – pro tyto stroje – tradičních místech jako jsou louky, pole, lesy nebo parky. A to ve dne i v noci.

Trošku se ale divíme druhé edici kalendáře, tedy té, která nabídne právě ty spoře oděné slečny. Nemáme nic ani proti nim, ani proti Zetoru. Ale dohromady nám to prostě moc nejde. Před pár dny jsme vám ukazovali nový kalendář Miss Tuning, kde se vedle velmi zajímavých aut ukázala krásná modelka. To nám dává mnohem větší smysl než ty sexy holky postavit vedle traktoru.

Pokud máte o kalendář zájem, pořídíte ho zde. Obyčejná produktová verze vyjde na 169 Kč a verze s kráskami na traktorech pak na 369 Kč.