Jestli jsem si někdy myslela, že se něco nemůže nikdy, ani za boha stát, tak tohle. Skvělý dvorní fotograf a návrhář značky Chanel, Karl Lagerfeld, který miluje drahé věci, hubené modelky a svou kočku, nafotil kalendář pro Opel, kde hlavní roli hraje nová Corsa a právě jeho kočka jménem Choupette.

I když to celé vypadá spíše jako vtip, opravdu se to stalo. Jeho krásná kočka se objeví na každém z 12 snímků v kalendáři s několika různými variantami Corsy. Focení se odehrávalo na jednom z pařížských předměstí ve studiu Studio L’Oliver. Přítomna byla i marketingová šéfka automobilky, Tina Müller, která byla ze spolupráce s Karlem Lagerfeldem naprosto unešená. Prý je to velký profesionál a jeho kočka také. Je to neuvěřitelné, ale focení snášela prý výborně a skvěle spolupracovala.

No, svět se zbláznil. Možná měl tenhle fotograf prezentovat spíše novinku automobilky Opel s názvem Karl. Bylo by to alespoň stylové… 🙂 Pokud se vám kalendář líbí, pak vězte, že k dispozici bude začátkem příštího roku.