suzuki ignis

Zazvonil zvonec a Suzuki Ignis je konec

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Suzuki - 19. 4. 2024


Nic netrvá věčně a v automobilovém světě to platí samozřejmě taky. To, na co jsme byli zvyklí před nějakou dobou, už dnes nemusí platit a týká se to například i Suzuki Ignis. Jeho výroba je totiž u konec.

Suzuki Ignis se poprvé objevilo v roce 2000. To ve výrobě vydrželo 8 let a pak nastala dlouhá pauza. Druhá generace totiž byla představena až v roce 2016 a v roce 2020 prošlo decentní modernizací.

Současné Suzuki Ignis je malé (délka: 3700 mm, šířka: 1690 mm a výška: 1605 mm) a roztomilé autíčko. Skvěle se hodilo nejen do města, ale bez větších obav jste se s ním mohli vydat i mimo něj, třeba i do terénu. Mělo krátké převisy a navíc mohlo mít i pohon všech čtyř kol.

Pokud byste si ještě Suzuki Ignis chtěli pořídit jako nové, můžete u nás vybírat ještě z několika pár posledních skladových kusů. České zastoupení Suzuki na něj v současnosti poskytuje ještě akci Bonusovka, v rámci níž přidává slevu až 11 tisíc korun.

Štítky: , , , ,

1 názor na “Zazvonil zvonec a Suzuki Ignis je konec”

  1. Ach ty naše hloupá Evropo! Malý kousek Indie, Japonska, Austrálie… se bude dál SPOKOJENĚ vozit (spolu se mnou) v Ignisu made in Japan. Za čtyři litry na sto!!! Komisaři, novověcí komouši, nemohu Vás vystát…

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru