Hledat parkovací místo v přeplněných městech je o život a mnohdy jde nakonec o marnou snahu. Řešením je bydlet na kraji města nebo za městem ve vlastním domě. Co když ale nechcete a chcete si užívat centra města? Pak se budete muset odstěhovat do asijského Singapuru, kde ve stejnojmenném hlavním městě vymyslel Hamilton Scott garáže v oblacích – ‚Sky Garage Apartments‘ – ve kterých si auto zaparkujete třeba i vedle svého obývacího pokoje ve dvacátém třetím patře… Auto vám tam vyveze speciální výtah a stát bude v prosklené garáži – podobně jako se skladují auta v Autostadt ve Wolfsburgu.

Samozřejmě to není pro každého a je potřeba za tuto skoro až úchylárnu řádně zaplatit. Ubytování a parkování auta ve ‚Sky Garage Apartments‘ začíná na částce 7,5 milionu amerických dolarů za byt a garáž pro dvě auta a končí až na částce 24 milionů amerických dolarů za luxusní apartmán s možností zaparkování až čtyř aut.

Myslím, že je to super nápad a řešení pro ty, kteří chtějí zůstat ve městě nebo se nechtějí zaobírat sekáním trávě na rozlehlé zahradě.

-PS-